Logo
Oncoswim
Aquests són els inscrits que fins ara, s'han sumat al repte:

NOM DE L'EQUIP TIPUS DE CURSA NOM I COGNOMS DE L'INSCRIT
All for OnerelleusIngrid Ballesta
All for OnerelleusGaelle Poullavec
All for OnerelleusVictor Galve
All for OnerelleusXavi Urios
C.E . Lloret Aigües obertesrelleusDolors Portavella Fontanals
C.E . Lloret Aigües obertesrelleusAraceli Pena sanz
C.E . Lloret Aigües obertesrelleusJoan Bernat Pane
C.E . Lloret Aigües obertesrelleusBenji Esteve Kay
CATXALOTS RADIKALSrelleusJordi Adam Milan
CATXALOTS RADIKALSrelleusGuillem Urgelés
CATXALOTS RADIKALSrelleusPablo Rey Pérez
CATXALOTS RADIKALSrelleusGerard Marcos Vega
CLUB ESPORTIU FES TRI TIANArelleusDAVID VERGES MARTINEZ
CLUB ESPORTIU FES TRI TIANArelleusIsmael Guzmán Benítez
CLUB ESPORTIU FES TRI TIANArelleusFrancesc Xavier Fabrego Bou
CLUB ESPORTIU FES TRI TIANArelleusMarc Pujol-Busquets Teixidó
Els Peixets del GolfetrelleusCARLOS FUENTES CRUZ
Els Peixets del GolfetrelleusMARTA FUENTES CRUZ
Els Peixets del GolfetrelleusANA FUENTES CRUZ
Els Peixets del GolfetrelleusBETO PRUNEDA VICENS
Els Peixets del GolfetrelleusROSANNA LLAVARI ESPUNYES
Els PetrolersgrupDavid Camps Russinés
Els PetrolersgrupMaria Puig Cid
Els PetrolersgrupDAVID RIUS MARTI
Els PetrolersgrupMarta Genís Salvador
Fundació MetalquimiarelleusMartí Torroella Pagès
Fundació MetalquimiarelleusMarc Llenas Mercader
Fundació MetalquimiarelleusJordi Hernández Andújar
Fundació MetalquimiarelleusDavid Carrasco Serra
IPSISWIMMERSrelleusCarles Boy Piquer
IPSISWIMMERSrelleusDavid GRIERA PERRAMON
IPSISWIMMERSrelleusNúria Jordà Piera
IPSISWIMMERSrelleusMarta Terré Trullà
JESS ONCOTEAMgrupVicent Grau Romero
JESS ONCOTEAMgrupVictor López Sampedro
JESS ONCOTEAMgrupPau Cusó Ferré
JESS ONCOTEAMgrupCarlos Oliver Toribio
LES ESCOPINYESrelleusMONTSE DIAZ ROMEU
LES ESCOPINYESrelleusMARISA DIAZ FIGUEROA
LES ESCOPINYESrelleusRAUL RUBIO DE LA TORRE
LES ESCOPINYESrelleusCRIS PEREZ IZQUIERDO
Los chicos del clororelleusFermí Borràs Gilabert
Los chicos del clororelleusEric Rojals Raventos
Los chicos del clororelleusLluís Blàzquez Prieto
Los chicos del clororelleusDavid Ruiz Alvarez
LUNATIC SWIMMERSrelleusJOAN Martinez Garcia
LUNATIC SWIMMERSrelleusEva Caballero Pérez
LUNATIC SWIMMERSrelleusJose David García Fernandez
LUNATIC SWIMMERSrelleusGemma Romero Aznar
Morses ElèctriquesrelleusJordi Alonso Pujol
Morses ElèctriquesrelleusAleix Señis Lopez
Morses ElèctriquesrelleusMarc Noguera Colomé
Morses ElèctriquesrelleusFernando Sanchez Miraballes
natrusrelleusSalvador Vergés Tejero
natrusrelleusAlícia Carrera Boix
natrusrelleusJoan Suñer Vilarrasa
natrusrelleusJordi Dilmé Punset
NEDEMxTUrelleusJordi Cisneros Horrillo
NEDEMxTUrelleusJordi Sallent Aguilera
NEDEMxTUrelleusSònia Cervià Peracaula
NEDEMxTUrelleusDavid Gonzalez Santos
ONCO MÀSTERS GEiEG + 200relleusAlbert Brugada Cata
ONCO MÀSTERS GEiEG + 200relleusRICARD MASSANAS GARCIA
ONCO MÀSTERS GEiEG + 200relleusRoser Massanas Ordóñez
ONCO MÀSTERS GEiEG + 200relleusEsther Planas Riera
ONCO MÁSTERS GEIEG +160relleusMARIA ROSSELL PUJOL
ONCO MÁSTERS GEIEG +160relleusJoan Bigas de Llobet
ONCO MÁSTERS GEIEG +160relleusJoan Figueras Pomes
ONCO MÁSTERS GEIEG +160relleusGonçal Ruiz Perpinyà Ventura
ONCOSWIMMERSgrupMarc Cabistañ Barriendos
ONCOSWIMMERSgrupJorge Guzmán Juániz
ONCOSWIMMERSgruppau Blasco Cervera
ONCOSWIMMERSgrupOriol Bonet Arroyo
PetitigrangrupPau Roure Grigelmo
PetitigrangrupOscar Rodriguez
PetitigrangrupFernando Espina
PetitigrangrupNacho Ravell
RADIKAL SHARKSrelleusPepe Poblet Farrés
RADIKAL SHARKSrelleusJordi Gutiérrez Conca
RADIKAL SHARKSrelleusOriol Fernandez Tur
RADIKAL SHARKSrelleusAntoine Passerat Passerat
RADIKAL SHARKSrelleusSandra Ventosa Torrens
RADIKAL ZEROgrupLluís (Caiac) Comet Serra
RADIKAL ZEROgrupSergi Roure
RADIKAL ZEROgrupGerard Alemany
RADIKAL ZEROgrupAlbert Puig
RADIKAL ZEROgrupAlex Amorós
SALATS2020relleusJOAQUIM GAMBIN CREUS
SALATS2020relleusHECTOR QUERO MAROTO
SALATS2020relleusTOMAS MORALES GARCIA
SALATS2020relleusJAUME BOMBI CIVIT
SENSE RESgrupROGER JULIA ARENAS
SENSE RESgrupMarc Ferrer Gifreu
SENSE RESgrupSERGIO CASTELNUOVO RUIZ-PEINADO
SENSE RESgrupMarcos Rodríguez Rejano
SI GARROTXA TEAMrelleusFerran Arroyo Arbusi
SI GARROTXA TEAMrelleusDANIEL SERRA VALLS
SI GARROTXA TEAMrelleusOCTAVI FONSECA VAQUER
SI GARROTXA TEAMrelleusCLAUDI FONSECA VAQUER
Siren's teamrelleusEsther Cabrera Mañalich
Siren's teamrelleusNatàlia Pocull Vinyets
Siren's teamrelleusOlga Fernandez Rafegas
Siren's teamrelleusEster Calleja Mazón
SWIMMERS4LIFErelleusMiquel Àngel Oliva
SWIMMERS4LIFErelleusDavid Saavedra
SWIMMERS4LIFErelleusJordi Prunella
SWIMMERS4LIFErelleusJaume Marin
Swimming for yourelleusBelinda Garcia Castellote
Swimming for yourelleusSara Cuesta Yuste
Swimming for yourelleusPablo Maestre Garcia
Swimming for yourelleusJordi Bosque Colls
Taps de suro de les GavarresrelleusTomàs Coris Saura
Taps de suro de les GavarresrelleusJosep Llaussàs Pi
Taps de suro de les Gavarresrelleusjosep hurtado perich
Taps de suro de les GavarresrelleusDani Rafart Buxó
TonyinesrelleusFrancesc Granada Sales
TonyinesrelleusJuan Antonio Moliner Dominguez
TonyinesrelleusSergi Ureña Guimera
TonyinesrelleusJoan Castellsegue Landa
TramuntanarelleusJavi Vela Toscas
TramuntanarelleusEmma Sentís Elizalde
TramuntanarelleusPablo López Ordeix
TramuntanarelleusMiguel Rumeu Claret

Tornar

Organitzadors

Col·laboradors

Aquest lloc web utilitza galetes (cookies) per millorar l'experiència de l'usuari, optimitzar la navegació sense identificar-lo i obtenir estadístiques de l'ús del lloc.
Continuar la navegació en aquest web comporta l'acceptació de la política de galetes.
Més informació