Logo
Oncoswim
Aquests són els inscrits que fins ara, s'han sumat al repte:

NOM DE L'EQUIP TIPUS DE CURSA NOM I COGNOMS DE L'INSCRIT
The Floating MeatsrelleusPepe Poblet i Farrés
The Floating MeatsrelleusEduard Tarradellas Espuny
The Floating MeatsrelleusRosendo
The Floating MeatsrelleusCARLES GARCIA NAVARRO
RADIKAL LADIESrelleusSandra Ventosa
RADIKAL LADIESrelleusMaria Cardús Artigas
RADIKAL LADIESrelleusGAËLLE POULLAVEC
RADIKAL LADIESrelleusingrid ballesta farrés
EMPORDÀ SWIM relleusMarta Fabrellas
EMPORDÀ SWIM relleusJoan Escudero Cané
EMPORDÀ SWIM relleusUnai Gonzalez Puig
EMPORDÀ SWIM relleusJosep Gimenez de Gea
YAYOMArelleusRaimon Amaro Pujol
YAYOMArelleusJoan Cutrina Freixa
YAYOMArelleusRaquel Torné Payerols
YAYOMArelleusRoger Vila i Quer
ICEBERG'S TEAMrelleusQuim sebastian i montal
ICEBERG'S TEAMrelleusMar Galtés Camps
ICEBERG'S TEAMrelleusXAVIER URIOS APARISI
ICEBERG'S TEAMrelleusNatàlia Peris Haas
4x4 RadikalsgrupGerard Marcos Vega
4x4 RadikalsgrupBRUNO HERVAS BAROJA
4x4 RadikalsgrupJoan Comas Moliné
4x4 RadikalsgrupMarc Curto Chulbi
Ajuntament de ForallacrelleusJORDI HERNÁNDEZ ANDÚJAR
Ajuntament de Forallacrelleusdavid carrasco serra
Ajuntament de ForallacrelleusMarc Llenas Mercader
Ajuntament de ForallacrelleusMartí Torroella Pagès
ANABLEPSrelleusJUAN CARLOS ELIAS GADEA
ANABLEPSrelleusOscar Utrilla Fernandez
ANABLEPSrelleuspablo rey perez
ANABLEPSrelleusXavier Nobau Ruiz
JESS WE CANrelleusJessica Wergzyn Perez de Arenaza
JESS WE CANrelleusRai Uriach Parellada
JESS WE CANrelleusIsrael Muñoz Reche
JESS WE CANrelleusJoan Icart Fito
SwimPassionrelleusRamón Capdevila
SwimPassionrelleusJosé Lecha Bernuz
SwimPassionrelleusAleix Coral Alcolea
SwimPassionrelleusCayetano Alegre
H2O&2OSgrupOscar Rodríguez Pérez
H2O&2OSgrupOscar Solé Puertolas
WOMEN AT KINGgrupAlexander Rickett Moratinos
WOMEN AT KINGgrupgerard alemany mora
WOMEN AT KINGgrupMARC TOST BONET
WOMEN AT KINGgrupAriadna Bonet Soto
SKODA GRUPAUTO QRRTTEAM SWIMrelleusDAVID SANCES
SKODA GRUPAUTO QRRTTEAM SWIMrelleusOctavi Fonseca Vaquer
SKODA GRUPAUTO QRRTTEAM SWIMrelleusGarcia Quer
SKODA GRUPAUTO QRRTTEAM SWIMrelleusÀngel Bordas Arnau
cn Vic-ETB AAOOrelleusManel Clavell LLagostera
cn Vic-ETB AAOOrelleusJoan Grau Arumi
cn Vic-ETB AAOOrelleusRamon Tarbal Casellas
cn Vic-ETB AAOOrelleusDavid Penades Ylla
NESTLÉ - NESCAFÉgrupPau Cusó Ferré
NESTLÉ - NESCAFÉgrupNúria Alemany Ortega
NESTLÉ - NESCAFÉgrupCarlos Oliver Toribio
NESTLÉ - NESCAFÉgrupVíctor López Sampedro
GEiEGrelleusDavid Rivas Graver
GEiEGrelleusJordi Robirola Pinsach
GEiEGrelleusJordi Sala Busquets
GEiEGrelleusRobert Roura Mendez
Clinica Int. Causse Onyar Gironarelleusdavid presas
Clinica Int. Causse Onyar GironarelleusDavid Tripiana
Clinica Int. Causse Onyar GironarelleusCarles Céspedes Camprodon
Clinica Int. Causse Onyar GironarelleusLluís Pijuan Oro
Can CaralleurelleusMarc Cabistañ Barriendos
Can CaralleurelleusJorge Guzmán Juániz
Can CaralleurelleusOriol Bonet Arroyo
Can Caralleurelleuspau blasco

Tornar

Organitzadors

Col·laboradors